Göğüsler ne zaman büyümeye başlar?

Göğüsler ne zaman büyümeye başlar?

Göğüsler ne zaman büyümeye başlar?
Herkesin göğüsleri farklı bir oranda gelişir. Çoğu zaman, göğüsleriniz 8 ila 14 yaşları arasında gelişir. Akrabalarınızla (anneniz veya kız kardeşleriniz gibi) aynı zamanda göğüs büyütmeye başlayabilirsiniz.

Ergenlik döneminde göğüslerinizin gelişmesini (büyümesini) tamamlaması uzun zaman alabilir – bu genellikle zaman içinde devam eden bir şeydir. Bazen değişiklikler yavaş olur, bazen de bir gecede olabilir. Göğüslerin geliştikçe ağrılı veya hassas hissetmesi normaldir.

Herkes farklı bir zamanda gelişir – bazı insanlar arkadaşlarının çoğundan önce göğüs almaya başlar, diğerleri biraz daha uzun sürer. Genellikle meme gelişimi ergenliğin ilk belirtisidir, ancak bazı insanlar için göğüsler ergenliğe geç olana kadar gelişmeye devam eder. Göğüslerinizin çok büyüdüğünden veya hiç büyümediğinden endişe ediyorsanız, her şeyin yolunda olduğundan emin olmak için doktorunuza baş vurunuz.

29 Haziran 2020 - 10:19 am

admin

0 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar


Haydi Sende cinsel-sohbet.net Sohbet Odalarına katıl ve sohbet odalarının farkını yaşayın! ücretsiz chat odaları sitesi cinsel-sohbet.net

Neden Biz!

  • Kaliteli
  • Daimi
  • Eglenceli
  • Seviyeli